Nasze salony to miejsca, w których kultura obsługi, fachowość i jakość usług stawiana jest przede wszystkim.

O firmie

sklepW naszym salonie mają Państwo do dyspozycji gabinet okulistyczny, w którym doborem szkieł zajmują się refrakcjoniści oraz lekarze okuliści. Lekarze okuliści wykonują również badania dna oka, badanie ciśnienia śródgałkowego itd.

 

 

PRO-OKO - to firma optyczna.
To  salon optyczny w Bydgoszczy.
To miejsce, w którym kultura obsługi, fachowość i jakość usług stawiana jest przede wszystkim.
To miejsce, w którym optyka jest najważniejszym lecz nie jedynym elementem naszej pracy.
To miejsce, w których klientów ubiera sie w okulary.
Okulary, które przestały być tylko protezą wzrokową – u nas stały się modnym elementem ubioru, biżuterią, stały się elementem świadczącym o charakterze i upodobaniach naszych klientów.
Wiemy co robimy i znamy sie na tym!

PRZYJDŹ – U NAS ZOBACZYSZ!!!

Salon Optyczny przy ul. Królowej Jadwigi 18 róg z Dworcową to doskonałe miejsce do zrobienia kompleksowych zakupów w zakresie optyki okularowej.Proponujemy Państwu  miłą obslugę i fachową pomoc w doborze opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych.Wspomagając się najnowocześniejszym sprzętem jesteśmy w stanie dobrać i ustawić z niezwykłą precyzją najbardziej skomplikowane szkła okularowe.Za pomocą odpowiedniego oprogramowania możemy pokazać jak będą wygladać szkła okularowe już po oszlifowaniu.Dzieki temu klient może wybrać najodpowiedniejszą wersję estetyczną i finansową.Pacjenci słabiej widzący mogą obejrzeć się w przymierzanych oprawach dzięki mozliwości zrobienia fotografii lub krótkiego filmu w naszym salonie.Bardzo duża oferta opraw korekcyjnych i prawdopodobnie największa oferta okularów przeciwsłonecznych pozwala zadowlić większość klientów.Oczywiście codziennie jest możliwość zbadania wzroku i doboru szkieł okularowych oraz soczewek kontaktowych.Serdecznie zapraszamy!!!